Vzdělávací dny 24. – 27. srpna 2020

Náš skautský oddíl se přidává k realizaci vzdělávacích dnů, které proběhnou formou příměstského tábora. Tato aktivita vzniká s podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy za účelem zmírnění dopadů na vzdělávání dětí v souvislosti s uzavřením škol z důvodu pandemie koronaviru.

  • Termín: 24. – 27. srpna (každý den od 8:00 do 16:00)
  • Pro všechny žáky ZŠ
  • Cena: 500 Kč (v hotovosti na místě)
  • Maximální počet přihlášených: 24 (dle data odeslání přihlášky)

V rámci vzdělávacích dnů se budeme věnovat naší historii, zábavnou formou se dostaneme do hlubin psychologie, zkusíme se podívat na matematiku jiným pohledem a budeme se zabývat i světovými jazyky. Ve středu plánujeme výlet do plzeňské Techmanie. Ve čtvrtek si uděláme výlet do přírody a budeme se věnovat přírodovědě. Vzdělávací části jsou každý den věnovány 4 hodiny. Další 4 hodiny jsou věnovány volnočasovým aktivitám.


Podrobné informace vám zašleme s předstihem na uvedený email v přihlášce. Pro naši pohodlnější organizaci prosíme o přihlášení nejpozději do 16. 8. 2020.